لطفا جهت افزایش رتبه این سایت و به دنبال آن افزایش کیفیت لینکی که به سایت شما داده می شود دکمه پلاس را فشار دهیدلینک های ویژه :
اخبار گوناگون:

سیامک احصایی با آکواریوم می‌آید

فرهنگ > هنر - سیامک احصایی که سال گذشته به همراه حمید پورآذری نمایش «خانه ابری» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد، از هفتم آبان «

حکایت لمبر خوردن عروسک‌‌ باران

فرهنگ > ادبیات - مهدیا گل‌محمدی:سرهنگ اربعه، رفیق گرمابه و گلستان پدر، این اواخر تابستان‌ها‌‌ هم سردش می‌شد. مهرماه ژاکت و کاپشن می‌پ

صبحانه حاوی قارچ به کاهش وزن کمک می‌کند

زندگی > تغذیه - همشهری آنلاین:تحقیق جدید نشان می‌دهد خوردن صبحانه سرشار از قارچ منجر به حس گرسنگی کمتر و احساس سیری بیشتر می‌شود.

این حاشیه‌های دوست‌نداشتنی

زندگی > مهارت‌ها - بسیاری از کارشناسان بر این باورند که حاشیه‌نشینی، معضل اجتناب‌ناپذیر زندگی مدرن شهری است و از آن گریزی نیست.

خشک شدن اسرارآمیز عمیق‌ترین دریاچه جهان

دانش > محیط زیست جهان - همشهری آنلاین:دریاچه بایکال، عمیق‌ترین دریاچه جهان، تحت تاثیر بزرگ‌ترین بحرانش در طول تاریخ معاصر است. این بح
به کمک سیستم تبادل لینک خودکار می توانید به صورت خودکار و آنی با این سایت و همچنین سایر سایت های ما تبادل لینک انجام دهید . از جمله فواید تبادل لینک با این سایت می توان به ایجاد بک لینک (Backlink) و افزایش رتبه در موتور های جستجو گر نام برد.

جهت ثبت لینک سایت خود در این وب سایت و همچنین سایر سایت های تبادل لینک ما سه روش وجود دارد :
روش اول : می توانید تنها با این وب سایت تبادل لینک نمایید که در این صورت تنها نیاز است لینک یک وب سایت دیگر را در سایت خود قرار دهید
روش دوم : می توانید با کلیه وب سایت های مجموعه ما به صورت رایگان و همزمان تبادل لینک نمایید که در این حالت نیز شما باید  تعداد کمی از لینک های ما را در سایت خود قرار دهید و در عوض ما لینک شما را در تمامی وب سایت های مجموعه خود که چندین برابر تعداد لینک هایی که شما در سایت خود قرار دادید هستند درج خواهیم کرد.
روش سوم : در این روش شما نیازی به تبادل لینک و قرار دادن لینک ما در سایت خود ندارید و در عوض می توانید با پرداخت هزینه اندکی لینک خود را به صورت ماهانه و یا سالانه در کلیه وب سایت های مجموعه ما درج نمایید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تعداد 784 وب سایت جهت تبادل لینک در مجموعه تبادل لینک خودکار ما فعال هستند که این تعداد روز به روز در حال افزایش است و اگر هر یک از حالت های تبادل لینک با کلیه وب سایت ها را انتخاب کرده باشید با اضافه شدن سایت های جدید به سیستم، لینک شما در سایت های جدید نیز قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که همگی سایت های فعال در این سیستم  دارای دامنه های معتبر  مرتبه اول می باشند و در گذشته وب سایت های فعال شرکت ها و سازمان های مختلف بوده اند.

نکته مهم : در صورتی که از تبادل لینک رایگان استفاده میکنید در صورتی که لینک ما را از سایت خود حذف نمایید لینک شما نیز از وب سایت های ما حذف می گردد.

جهت درج لینک خود در وب سایت های ما مراحل زیر را انجام دهید :

1 - نحوه درج لینک خود را انتخاب کنید

  
  
  

2 - کد زیر را در قسمت کد html  وب سایت خود درج کنید

3 - فرم زیر را تکمیل نمایید

جهت افزایش رتبه این سایت و به دنبال آن افزایش کیفیت لینکی که به سایت شما داده می شود قبل از ثبت لینک دکمه پلاس را فشار دهید :
اطلاعات مربوط به فعالیت قبلی این وب سایت :
عنوان قبلی :
کلمات کلیدی :
کد وب سایت : 2409


کلیه حقوق سامانه تبادل لینک محفوظ می باشد